GRUPA 1,5 LATKI – FROGS (ŻABKI)

Strona główna/Żłobek/Galeria zdjęć/GRUPA 1,5 LATKI – FROGS (ŻABKI)
GRUPA 1,5 LATKI – FROGS (ŻABKI)2020-02-06T12:36:13+01:00

Pierwszy spacer Żabek

Dzisiaj nasze ukochane Żabki wyszły na swój pierwszy spacerek. Bardzo sprawnie się ubraliśmy i udaliśmy się do pobliskiego parku, aby sprawdzić, czy jeszcze gdzieś widać zimę. Dzieciom spacer się bardzo podobał, jeżeli aura pozwoli, to jutro też wyjdziemy.

25 lutego, 2020|Grupa 1,5 latki – FROGS (ŻABKI)|

Urodzinki Ali i Dzień Kota

Dzisiaj u Żabek i Biedronek było wielkie podwójne święto: urodzinki Ali oraz Dzień Kota. Była muzyka, tańce, zabawy, śmiechu co nie miara. Dzieci przyniosły maskotki koty, z którymi tańczyły, śpiewały i się bawiły. A wszystkim miłośnikom kotów, którzy wchodzą na naszą galerię, życzymy miłego dnia.

 

Walentynki

„Na górze główka, na dole łapki, a my się kochamy, jak Biedronki i Żabki.” – dzisiaj jest bardzo wesołe święto, ponieważ właśnie dzisiaj obchodzimy Walentynki. Dzieci wspaniale się bawiły na zabawie walentynkowej. Ozdabiały serduszka, tańczyły, grały w śmieszne minki, a na koniec każde dziecko dostało słodką niespodziankę. A wszystkim odwiedzającym naszą galerię życzymy dużo miłości. 😍😘

Dzień babci i dziadka

„Babciu, droga babciu powiedz mi, czy potrafisz zrobić to, co my? My tupiemy tup, tup, tup! Teraz babciu Ty to zrób!” – tak wczoraj śpiewały dzieci dla swoich babć i dziadków. Następnie dzieci zrobiły wraz ze swoimi gośćmi biżuterię z makaronu. Zwieńczeniem uroczystości był poczęstunek i rozdanie laurek, które maluchy wykonały dla babć i dziadków. Jeszcze raz życzymy wszystkim babciom i dziadkom Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrowia, radości, uśmiechu i pociechy z dzieci oraz wnuków.

10 stycznia, 2020|Grupa 1,5 latki – FROGS (ŻABKI)|

Urodzinki Filipa

Dzisiaj nasz kochany Filipek obchodził swoje drugie urodziny. Było dużo zabawy, tańce, przepyszny poczęstunek i śmiechu, co nie miara. Życzymy naszemu ukochanemu Filipkowi dużo zdrowia, szczęścia, uśmiechu i wielu wspaniałych przyjaciół oraz spełnienia marzeń.

10 stycznia, 2020|Grupa 1,5 latki – FROGS (ŻABKI)|

Urodzinki Mikołaja

Dzisiaj nasz kochany Mikołajek skończył 2 lata. Z tej okazji w grupie Żabki odbyło się wesołe przyjęcie. Życzymy naszemu ukochanemu Mikusiowi wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, uśmiechu, wielu wspaniałych przyjaciół, mnóstwa zabawek oraz samych słonecznych dni 🙂.

10 stycznia, 2020|Grupa 1,5 latki – FROGS (ŻABKI)|

Kraina Królowej Śniegu

Dzisiaj małe Żabki odwiedziły zimowe królestwo królowej śniegu. Musiały założyć ciepłe czapeczki, ponieważ w królestwie królowej śniegu jest bardzo zimno. Później maluchy bawiły się wśród lodowców, rzucały śnieżkami i zaśpiewały piosenkę, ponieważ królowa śniegu bardzo lubi muzykę. I kto mówi, że w Kołobrzegu nigdy nie pada śnieg.

10 stycznia, 2020|Grupa 1,5 latki – FROGS (ŻABKI)|

Zabawy z balonami

Dzisiaj dzieci z grup: Żabki i Biedronki miały bardzo wesołe zajęcia w żłobku. Dzisiaj bawiły się balonikami. Ciocia Ula przyniosła różne rodzaje balonów: okrągłe, podłużne, gwiżdżące, grające. Dzieci wykonały także prace plastyczne, używając nowopoznanej techniki, mianowicie malowania balonami. Oby cały karnawał był taki wesoły i kolorowy jak dzisiejsze balony.

Załaduj więcej wpisów