GRUPA 6 LATKI – BEES (PSZCZÓŁKI)

Strona główna/Przedszkole/Galeria zdjęć/GRUPA 6 LATKI – BEES (PSZCZÓŁKI)
GRUPA 6 LATKI – BEES (PSZCZÓŁKI)2020-02-06T12:35:53+01:00

Kosmiczne wyprawy

W kolejnym tygodniu lutego, przedszkolaki wybrały się w kosmiczną podróż wokół planet układu słonecznego. Dzieci poznały kolejno nazwy wszystkich planet oraz w odpowiedniej kolejności umieściły je na makiecie zrobionego układu słonecznego.

25 lutego, 2020|Grupa 6 latki – BEES (PSZCZÓŁKI)|

Walentynki

14 lutego dzieci z naszego przedszkola obchodziły Walentynki. Zajęcia tego dnia ukierunkowane były na takie pojęcia jak: szczęście, miłość, przyjaźń. Wspólnie spędzony czas w walentynkowym klimacie sprzyjał prowadzeniu z dziećmi rozmów na temat znaczenia uczuć w naszym codziennym życiu.
Z tej okazji na przedszkolnym korytarzu pojawiła się „Skrzynka Walentynkowa, do której przedszkolaki chętnie wysyłały swojemu koledze, koleżance, a nawet Paniom własnoręcznie wykonaną w domu walentynkę. Następnie wspólnie otworzyliśmy skrzynkę. Wszystkim ten dzień bardzo się podobał- szkoda, że jest on tylko raz w roku…
Na koniec dnia Pani Marta wręczyła nagrody za konkurs na przestrzenną kartkę walentynkową.

Zima

Tej zimy mimo, ze nie ma mrozu i śniegu, nasze przedszkolaki gdy tylko pogoda dopisze dzielnie wychodzą na świeże powietrze. Dzisiejszy dzień był niezwykle ciepły i przyjemny, dlatego dzieci pobawiły się na nowym osiedlowym placu zabaw.

25 lutego, 2020|Grupa 6 latki – BEES (PSZCZÓŁKI)|

Międzynarodowy Dzień Pizzy

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy najstarsza grupa przedszkolaków wybrała się na pyszna pizzę do Restauracji Pasta e Pesto. Na miejscu bardzo smacznie ugościli Nas rodzice Fabiana z grupy Pszczółki którym serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

25 lutego, 2020|Grupa 6 latki – BEES (PSZCZÓŁKI)|

Bal karnawałowy

7 lutego w Naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy. W przedszkolnej sali można było spotkać księżniczki, policjantów, superbohaterów oraz wiele innych ciekawych gości, a wszystko za sprawa pięknych karnawałowych strojów które dzieciom przygotowali ich rodzice. Zabawom przy skocznej muzyce nie było końca, a na koniec słodki poczęstunek dla naszych milusińskich. To był bardzo udany dzień.

25 lutego, 2020|Grupa 6 latki – BEES (PSZCZÓŁKI)|

Koncert umuzykalniający

Kolejny koncert umuzykalniający za nami. Tym razem odbył się koncert pt. „Kolory muzyki”. Zadaniem dzieci było wyobrażenie sobie różnych kolorów muzyki dzięki różnorodnym instrumentom tj. puzon, ukulele czy gitara elektryczna.

Kochani dziadkowie

W styczniu każdego roku zapraszamy Kochanych Dziadków do przedszkola, aby podziękować im za miłość, wsparcie, opiekę oraz za wszystkie wspaniałe chwile spędzone razem z wnukami. A wszystko to z okazji Ich święta, czyli Dnia Babci i Dnia Dziadka. Wszystkich Dziadkom życzymy zdrowia i energii na kolejne lata spędzone wspólnie z kochanymi wnukami.

13 stycznia, 2020|Grupa 6 latki – BEES (PSZCZÓŁKI)|

Ceramika

Zajęcia z ceramiki są ciekawą formą zajęć dydaktycznych, których celem są ćwiczenia motoryki małej , rozwijanie kreatywności oraz wyobraźni. Dzieci w grupie 6- latków podczas takich zajęć pracują w skupieniu i zaangażowaniu ponieważ według nich praca powinna być staranna i estetyczna. 6-latki to prawdziwe zdolniachy i ich prawe zawsze wychodzą przepięknie.

13 stycznia, 2020|Grupa 6 latki – BEES (PSZCZÓŁKI)|
Załaduj więcej wpisów