GRUPA 4 LATKI – BEETLES (ŻUCZKI)

Strona główna/Przedszkole/Galeria zdjęć/GRUPA 4 LATKI – BEETLES (ŻUCZKI)
GRUPA 4 LATKI – BEETLES (ŻUCZKI)2020-02-06T12:35:14+01:00

Walentynki

14 lutego dzieci z naszego przedszkola obchodziły Walentynki. Zajęcia tego dnia ukierunkowane były na takie pojęcia jak: szczęście, miłość, przyjaźń. Wspólnie spędzony czas w walentynkowym klimacie sprzyjał prowadzeniu z dziećmi rozmów na temat znaczenia uczuć w naszym codziennym życiu.
Z tej okazji na przedszkolnym korytarzu pojawiła się „Skrzynka Walentynkowa, do której przedszkolaki chętnie wysyłały swojemu koledze, koleżance, a nawet Paniom własnoręcznie wykonaną w domu walentynkę. Następnie wspólnie otworzyliśmy skrzynkę. Wszystkim ten dzień bardzo się podobał- szkoda, że jest on tylko raz w roku…
Na koniec dnia Pani Marta wręczyła nagrody za konkurs na przestrzenną kartkę walentynkową.

Eksperyment

Zabawy masą nienewtonowską! Czyli dzień pełen eksperymentów. Tylko dwa składniki a taka zabawa.

Czy to ciecz? Czy to ciało stałe?

Oto jest pytanie! 😃😃😃

25 lutego, 2020|Grupa 4 latki – BEETLES (ŻUCZKI)|

Teatrzyk „Piotruś i wilk”

3 lutego dzieci z Naszego Przedszkola udały się na teatrzyk pt. „Piotruś i wilk”, który odbył się w Regionalnym Centrum Kultury. Możliwość uczestnictwa w takim wydarzeniu rozbudza w dzieciach zainteresowania teatralne oraz uczy je kultury odbioru sztuki. Przedstawienie bardzo spodobało się dzieciom i z wielkim zaangażowaniem przyglądali się aktorom na scenie.

Koncert umuzykalniający

Kolejny koncert umuzykalniający za nami. Tym razem odbył się koncert pt. „Kolory muzyki”. Zadaniem dzieci było wyobrażenie sobie różnych kolorów muzyki dzięki różnorodnym instrumentom tj. puzon, ukulele czy gitara elektryczna.

Czytanie bajek

Dzieci dziekują rodzicom za każdorazowe czytanie bajek na głos. Wizyta rodziców u nas jest inspiracją dla dzieci do zabaw tematycznych. Brawo!

25 lutego, 2020|Grupa 4 latki – BEETLES (ŻUCZKI)|

Czerwony kapturek

Dzisiaj odwiedził nas rodzic i czytał bajkę „Czerwony kapturek” w języku angielskim. Dzieci słuchały z ogromną uwagą. Odważniejsze dzieci odpowiadały na pytania w języku obcym. Wszystkie dzieci powtarzały słowa oraz zdania w języku angielskim. Zapraszamy pozostałych rodziców do czytania bajek dzieciom.

25 lutego, 2020|Grupa 4 latki – BEETLES (ŻUCZKI)|

Dzień Babci i Dziadka

Dzień 21 i 22 stycznia na stałe zapisał się w naszym przedszkolnym kalendarzu jako dzień Babci i Dziadka. W tym szczególnym dniu „śpieszą” się babcie i dziadkowie do swoich wnuków, ale tym razem, aby wygodnie usiąść i zobaczyć co dla Was kochani dziadkowie przygotowali wnukowie.
W tym roku frekfencja była naprawdę imponująca – odwiedzili nas wszyscy dziadkowie.
Po przepięknym wystepie dzieci, nastąpił czas na wreczenie własnoracznie wykonanych prezentów oraz slodki poczęstunek.

25 stycznia, 2020|Grupa 4 latki – BEETLES (ŻUCZKI)|

Urodziny Stasia

W naszej grupie świętowaliśmy kolejne urodziny. Swoje 4 urodziny obchodził Staś. Był krąg życzeń, słodki poczęstunek , a na koniec zabawa przy ulubionych dziecięcych hitach. Stasiu jeszcze raz wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń.

12 stycznia, 2020|Grupa 4 latki – BEETLES (ŻUCZKI)|
Załaduj więcej wpisów